НАШІ ПОСЛУГИ

АВТОМОБІЛЬНІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Smart Way Transportation здійснює як міжнародні вантажні перевезення, так і по Україні. Smart Way Transportation співпрацює з десятками дрібних автоперевізників, що дає нам можливість запропонувати замовнику найдешевший транспорт у найкоротші строки. У випадку невеликого вантажу ми організовуємо його довантаження в інший частково завантажений транспорт.

На вимогу замовника ми можемо зафрахтувати рефрижератор, платформу для негабаритного вантажу чи автомобіль з допусками на перевезення небезпечних вантажів.

 

gallery12
commerc

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУСОМ

Smart Way Transportation має власного вантажного буса Renault Master 2013 р.в. Висота вантажного відділення 2 м, довжина 3м, вантажопідйомність 1400 кг. Вантажне відділення обладнане вентиляційними отворами. Бус обладнаний похилою платформою для завантаження вантажу. Ми можемо зафрахтувати бус до/з будь-якої країни Європи.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Якщо Вам важливий найкоротший строк доставки вантажу, а його вага та об’єм є незначними, кращим варіантом буде доставка повітряним транспортом.

Smart Way Transportation організовує повітряну доставку термінових вантажів за будь-якою адресою чи в будь-який аеропорт світу.

Smart Way Transportation пропонує вигідні ціни на перевезення невеликих вантажів шляхом їхньої консолідації.

1920x1080
slide_3

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Smart Way Transportation здійснює перевезення повними морськими контейнерами (FCL) та контейнерами збірних вантажів (LCL).

Smart Way Transportation розміщує контейнери з вантажами замовників на суднохідні лінії, які проходять через порти Одеса, Іллічівськ та Гданськ. Ми можемо запропонувати клієнтам різні варіанти доставки як по ціні, так і по строкам перевезення.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ:

 

+38 (067) 37 37 991

Менеджер з вантажних перевезень - Ігор ГудзоватийНАПИСАТИ НАМ

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше имя (обязательно)
Ваш телефон (обязательно)
Ваше сообщение

Your name (required)
Your phone (required)
Your message

Imię (obowiązkowo)
Numer telefonu (obowiązkowo)
Zawiadomienie Państwa