НАШІ ПОСЛУГИ

АВТОМОБІЛЬНІ ВАНТАЖНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Smart Way Transportation здійснює як міжнародні вантажні перевезення, так і по Україні. Smart Way Transportation співпрацює з десятками дрібних автоперевізників, що дає нам можливість запропонувати замовнику найдешевший транспорт у найкоротші строки. У випадку невеликого вантажу ми організовуємо його довантаження в інший частково завантажений транспорт.

На вимогу замовника ми можемо зафрахтувати рефрижератор, платформу для негабаритного вантажу чи автомобіль з допусками на перевезення небезпечних вантажів.

 

gallery12
commerc

ПЕРЕВЕЗЕННЯ БУСОМ

Smart Way Transportation має власного вантажного буса Renault Master 2013 р.в. Висота вантажного відділення 2 м, довжина 3м, вантажопідйомність 1400 кг. Вантажне відділення обладнане вентиляційними отворами. Бус обладнаний похилою платформою для завантаження вантажу. Ми можемо зафрахтувати бус до/з будь-якої країни Європи.

АВІАПЕРЕВЕЗЕННЯ

Якщо Вам важливий найкоротший строк доставки вантажу, а його вага та об’єм є незначними, кращим варіантом буде доставка повітряним транспортом.

Smart Way Transportation організовує повітряну доставку термінових вантажів за будь-якою адресою чи в будь-який аеропорт світу.

Smart Way Transportation пропонує вигідні ціни на перевезення невеликих вантажів шляхом їхньої консолідації.

1920x1080
slide_3

МОРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Smart Way Transportation здійснює перевезення повними морськими контейнерами (FCL) та контейнерами збірних вантажів (LCL).

Smart Way Transportation розміщує контейнери з вантажами замовників на суднохідні лінії, які проходять через порти Одеса, Іллічівськ та Гданськ. Ми можемо запропонувати клієнтам різні варіанти доставки як по ціні, так і по строкам перевезення.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ ЗА НОМЕРОМ:

 

+38 (067) 37 37 991

Менеджер з вантажних перевезень - Ігор ГудзоватийНАПИСАТИ НАМ

Заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш телефон (обов'язково)
Ваше повідомлення

Ваше имя (обязательно)
Ваш телефон (обязательно)
Ваше сообщение